Dąb Cottage FROSTY & FROSTY

Dla wszystkich miłośników wyjątkowych wnętrz, mamy coś specjalnego – podłogę ONE_4HIM z kolekcji JEANS! To niezwykła propozycja zarówno dla niej, jak i dla niego, która wniesie do Twojego domu nutkę stylu i elegancji.

🌿 ONE_4HIM Dąb Cottage FROSTY & FROSTY 1R lakier mat SZCZOTKOWANY 2G 🌿
Wymiary: 2200x148x13,3 mm

Dzięki unikalnemu systemowi Baltic locTM 2G, montaż tej podłogi będzie niezwykle prosty i przyjemny. Oszczędzisz czas, a efekt przekuje się w zachwycający wygląd Twojego wnętrza.

Jeśli zależy Ci na trwałym i naturalnym materiale, to kolekcja JEANS spełni Twoje oczekiwania. Deska trójwarstwowa z drewna dębowego to gwarancja nie tylko pięknego wyglądu, ale także solidności na lata.

Cała deska ma grubość 13,3mm, co sprawia, że będzie stanowić solidną bazę dla Twojego pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Przygotuj się na fascynującą podróż w świat unikalnych aranżacji i wyjątkowych wnętrz dzięki kolekcji Balticwood ONE_4HIM JEANS. Niech Twoje podłogi mówią o Twoim indywidualnym stylu!

🛒 Więcej informacji na temat kolekcji JEANS znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej i zacząć kreować swoje wymarzone wnętrza z Balticwood! 🛋️🏠


🎯 Zapraszamy do naszego salonu - Kalisz, ulica Nędzerzewska 16
🔥 Strona internetowa: https://podlogi.kalisz.pl
☎️ Telefon kontaktowy: 725-401-600

🎯 Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, https://podlogi24.net

Google moja firma - Wnętrza z Klasą    Instagram  - wnętrza z klasą    Dywany Agnella logo
  Listwy do ukrycia karniszy