Elastyczna żywica poliuretanowa

🌟 Nowość dla miłośników pięknych, trwałych powierzchni zewnętrznych! 🌟

Mamy przyjemność przedstawić Wam elastyczną żywicę poliuretanową, która pozwoli stworzyć samozagładzające powłoki o wyjątkowym wyglądzie. A to jeszcze nie koniec! Nasza żywica poliuretanowa dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, a opcjonalnie możecie ją posypać kolorowymi płatkami dekoracyjnymi, aby uzyskać efekt jeszcze bardziej zachwycający.

Przedstawiamy Wam Sikafloor 400N – bazowy element systemu Sika BALCONY „STANDARD”. Co sprawia, że warto go wybrać? Ta innowacyjna żywica poliuretanowa została stworzona do tworzenia gładkich, wodoszczelnych powierzchni, które doskonale radzą sobie z wytrzymywaniem zarysowań. Świetnie sprawdzi się na balkonach, tarasach i innych podobnych powierzchniach.

Sikafloor-400N może być również stosowany na zewnątrz na schodach, które mają odpowiednią izolację poziomą, oraz na płycie tarasowej umieszczonej na gruncie, pod warunkiem, że posiada ona odpowiednią izolację od wód gruntowych. Ten materiał dedykowany jest wyłącznie do użytku zewnętrznego i radzi sobie doskonale nawet pod lekkimi lub średnimi obciążeniami.


🎯 Zapraszamy do naszego salonu - Kalisz, ulica Nędzerzewska 16
🔥 Strona internetowa: https://podlogi.kalisz.pl
☎️ Telefon kontaktowy: 725-401-600

🎯 Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, https://podlogi24.net

Google moja firma - Wnętrza z Klasą    Instagram  - wnętrza z klasą    Dywany Agnella logo
  Dąb Castell wapnowany z kolekcji TrendTime 6