Podkład pod ogrzewanie podłogowe

🔊🍷🛡️ Odkryj Wineo soundPROTECT – Grubość 2mm 🛡️🍷🔊

Szukasz solidnego podkładu wyciszającego pod swoje panele podłogowe? Mamy coś dla Ciebie! Wineo soundPROTECT to rozwiązanie, na które czekałeś.

Czym wyróżnia się nasz podkład? Przede wszystkim jego solidnością i gęstością, dzięki czemu doskonale tłumi wszelkie dźwięki płynące z Twoich paneli. Już nie będziesz musiał/a martwić się o hałasy podłogowe!

Ale to nie wszystko! Nasz podkład obniża również dźwięki o aż 28% w pomieszczeniu, co sprawia, że Twój dom będzie oazą spokoju i ciszy. Idealny wybór dla osób ceniących sobie komfort i harmonię.

Dodatkowo, nasz produkt doskonale sprawdza się pod panelami i parkietami panelowymi, a także jest idealny do wszystkich twardych podłóg układanych na podkładzie. To praktyczne rozwiązanie dla każdego typu wnętrza!

A co z ogrzewaniem podłogowym? Tutaj również mamy coś do zaoferowania! Nasz podkład ma bardzo niski opór cieplny, wynoszący jedynie R=0,01 m² K/W, co oznacza, że świetnie sprawdzi się nawet w przypadku takich instalacji.

Jeśli więc chcesz cieszyć się cichymi i komfortowymi wnętrzami, nie czekaj dłużej! Wybierz Wineo soundPROTECT i zadbaj o spokój w swoim domu już dziś! 🏡


🎯 Zapraszamy do naszego salonu - Kalisz, ulica Nędzerzewska 16
🔥 Strona internetowa: https://podlogi.kalisz.pl
☎️ Telefon kontaktowy: 725-401-600

🎯 Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, https://podlogi24.net

Google moja firma - Wnętrza z Klasą    Instagram  - wnętrza z klasą    Dywany Agnella logo
  Bona Spray Mop do sprzątania podłóg