Podkład Premium Thermoplus od Premium Floor

🌟 Nowość w ofercie! 🌟

Szukasz podkładu, który zapewni Ci nie tylko komfort, ale także doskonałą izolację termiczną? Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

PREMIUM THERMOPLUS by PREMIUM FLOOR to podkład, który spełnia najwyższe standardy. Jego grubość 1,8mm ~2mm oraz zintegrowany podkład składający się z metalizowanej folii PET, wytrzymałej warstwy poliuretanowej oraz strony z wysokiej klasy folii HDPE gwarantują niezrównaną jakość.

Co jeszcze warto wiedzieć? 🧐 Ten podkład nie zawiera szkodliwych substancji takich jak plastyfikatory, azbest, formaldehyd, halogeny i metale ciężkie. Aż 90% jego składu to naturalnie występujące surowce! 🌿

Na jednej rolce znajdziesz aż 8,5m2 tego wyjątkowego produktu, a jego grubość 1,8mm z SD to gwarancja solidności i trwałości.

Ale to nie koniec! Dzięki niezwykłym właściwościom tłumienia kroków, Twój dom będzie oazą ciszy i spokoju. Tłumienie kroków RWS (dudnienie) wynosi imponujące 26%, a tłumienie dźwięków transmisyjnych (między piętrami) to aż ∆Lw =18 dB! Dodatkowo, gęstość tego podkładu to zaledwie 1,5kg/m2.

Pamiętaj, aby montować podkład folią przezroczystą do dołu, a folią aluminiową do góry, by cieszyć się jego pełnym potencjałem!

Zainwestuj w codzienny komfort cichej podłogi panelowej i wybierz najlepszy podkład na ogrzewanie podłogowe – PREMIUM THERMOPLUS by PREMIUM FLOOR! 🔥🏡


🎯 Zapraszamy do naszego salonu - Kalisz, ulica Nędzerzewska 16
🔥 Strona internetowa: https://podlogi.kalisz.pl
☎️ Telefon kontaktowy: 725-401-600

🎯 Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, https://podlogi24.net

Google moja firma - Wnętrza z Klasą    Instagram  - wnętrza z klasą    Dywany Agnella logo
  Podłoga winylowa Oregon Oak