Promocja na podłogi Pergo

🏡🌟 Promocja na Podłogi Laminowane z Kolekcji Bergen i Stavanger! 🌟🏡

Znajomi i miłośnicy wnętrz, mamy dla Was fantastyczną wiadomość! 🎉 Od 19.01.2024 do 18.03.2024 zapraszamy Was do skorzystania z wyjątkowej oferty – 10% rabatu na wybrane podłogi laminowane z naszych kolekcji Bergen i Stavanger od firmy Pergo! 🤩

Oto kilka powodów, dla których warto zastanowić się nad podłogami od Pergo:
Wyjątkowe wzory: Kolekcje Bergen i Stavanger to prawdziwa uczta dla oczu. Znajdziecie tu zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory, które podkreślą charakter każdego pomieszczenia.

💪 Trwałość na lata: Podłogi laminowane Pergo są nie tylko piękne, ale także odporne na ścieranie, zarysowania i inne codzienne wyzwania. Ciesz się pięknym wnętrzem przez wiele lat!

🏠 Sprawdź przed zakupem: Zanim zdecydujesz się na zakup, serdecznie zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Nędzerzewska 16 w Kaliszu. Tam czekają na Ciebie próbki naszych podłóg, dzięki którym będziesz mógł osobiście ocenić jakość i wygląd.

Nie przegap okazji na odmianę swojego wnętrza! 🛒🌈 Zajrzyj do naszego salonu, skonsultuj się z naszymi ekspertami i wybierz idealną podłogę dla swojego domu. 🏡💖

Zapraszamy do odkrywania nowych możliwości razem z nami!


🎯 Zapraszamy do naszego salonu - Kalisz, ulica Nędzerzewska 16
🔥 Strona internetowa: https://podlogi.kalisz.pl
☎️ Telefon kontaktowy: 725-401-600

🎯 Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, https://podlogi24.net

Google moja firma - Wnętrza z Klasą    Instagram  - wnętrza z klasą    Dywany Agnella logo
  Promocja na panele winylowe Quick-Step