Deska barlinecka
najniższe cenyBiałe listwy podłogowe
do paneli i parkietu
Panele winylowe
- odporne na wilgoć

białe listwy podłogowe

Listwy przypodłogowe przyścienne

mnogość kształtów, wysokości i rodzajów wykończenia - w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór listew przyściennych.

Kolor listew ? Mogą to być listwy w kolorze zbieżnym z kolorem podłogi lub w uniwersalnym kolorze białym. Dla wymagających inwestorów oferujemy możliwość zamówienia listew malowanych w kolorze określonym przez klienta (ze wzornika kolorów RAL/NCS). Jeśli wolisz listwy w kolorze podłogi o fakturze drewna polecamy oryginalne listwy dedykowane do koloru, kupowanej u nas, podłogi. Do większości podłóg z naszej oferty producent przewidział listwę w identycznym spasowaniu kolorystycznym, przez co, nie musimy iść na kompromisy ani ryzykować niedoskonałego dopasowania koloru.

Rodzaj materiału bazowego ? Listwy przyścienne w kolorze białym oferujemy na wodoodpornym rdzeniu polimerowym lub na bazie twardego, gęstego MDF. Posiadamy też kilka modeli na hybrydzie pcv.

Stopień połysku ? Listwy białe mogą być wykonane w satynie, półmacie albo na wysoki połysk. Można je zamówić również w wersji białej dedykowanej „do samodzielnego malowania”. Część z nich posiada wyprofilowania umożliwiające zamocowanie dekoracyjnego oświetlania LEDowego.

W większości przypadków, oferowane przez nas listwy nie posiadają narożników zewnętrznych i wewnętrznych – jest to bardziej estetyczne rozwiązanie niż z plastikowymi narożnikami. Listwy takie należy zacinać jak listwy parkietowe pod kątem 45 stopni i licować ze sobą. Do montażu takich listew niezbędna jest pilarka ukosowa – ukośnica (w razie potrzeby wypożyczamy za kaucją zwrotną). Listwy mogą być montowane do ścian na klej montażowy, a część z nich również na uchwyty montażowe (zamiast kleju).

W ofercie posiadamy również gotowe naścienne i przysufitowe profile sztukateryjne do dekoracji sufitu i ścian (sztukateria wewnętrzna), a także listwy karniszowe do maskowania karniszy. Listwy sztukateryjne nadają każdemu wnętrzu luksusowego charakteru.

Zapraszamy.