Deska barlinecka
najniższe cenyPanele podłogowe Pergo
wyprzedaż 2013Białe listwy podłogowe
do paneli i parkietu
Panele Balterio
dobre promocje
Panele winylowe
VILIGNO - odporne na wilgoć

Panele podłogowe marki Balterio

Podłogi Balterio to belgijskie panele laminowane.

Cechą charakterystyczną dla Balterio jest szeroki wachlarz dostępnych wzorów o wyjątkowo urozmaiconej gamie wykończeń powierzchni i krawędzi (fug). Panele wyróżnia zróżnicowanie stopnia połysku : od matowego (bardzo praktycznego) po satynę i jedwab.

Dostępne są podłogi, które po ułożeniu tworzą gładką powierzchnię, a także panele tego samego koloru z fugami podłużnymi (2V) oraz fugami po obwodzie każdego z paneli (4V). Dostępne są panele, w których zastosowano wyjątkową technologię "Chromezone", wzmagającą efekt struktury synchronicznej, gdzie patrząc pod odpowiednim kątem w słojach dekoru mieni się srebrzysty blask. Wprowadzono również panele o "heblowanym" wykończeniu nadającym podłogom wygląd ręcznie obrabianego drewna. Nowością są podłogi w których zastosowano zabieg imitacji trójwymiarowej struktury drewna tzw. efekt "3D wood Effect".

Firma Balterio zadbała również o nowatorskie systemy instalacji podłóg, w tym system "dropXpress (DXP)" zastosowany w kolekcji Stretto czy system "PressXpress (PXP)" w który wyposażona jest kolekcja Infinity, Xperience oraz Grandeur. Te i inne systemy połączeń paneli gwarantują niezmiernie łatwy i szybki montaż oraz zachowanie bezspoinowego połączenia (w przypadku desek nie posiadających fug).

Bogatą ofertę podłóg uzupełnia szeroki wachlarz oryginalnych akcesoriów jak profesjonalne podkłady pod panele (na ogrzewanie podłogowe, doskonale tłumiące dudnienie) czy listwy podłogowe w identycznym kolorze jak wybrana podłoga. Te nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania z pewnością spełnią oczekiwania estetyczne, użytkowe i montażowe najbardziej wymagających klientów.

Firma WNĘTRZA Z KLASĄ zajmuje się sprzedażą produktów firmy Balterio. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

logotyp marki balterio

Zapraszamy do sklepu w Kaliszu