Deska barlinecka
najniższe cenyPanele podłogowe Pergo
wyprzedaż 2013Białe listwy podłogowe
do paneli i parkietu
Panele Balterio
dobre promocje
Panele winylowe
VILIGNO - odporne na wilgoć

PARADOR - odporne panele o wyrafinowanym designie

Zakres cenowy 120-190zł/m2

Panele podłogowe Parador

PARADOR jest liderem w dziedzinie wzornictwa. Decory paneli podłogowych są tu bardzo oryginalne, nowoczesne, autentyczne i niepowtarzalne. Z łatwością odnajdziesz podłogę dla siebie.

Co ważne, w produkcji paneli PARADOR zastosowane są zaawansowane technologie wytwarzania, w rezultacie czego, podłogi tej niemieckiej firmy spełniają najwyższe standardy jakości - laminat premium. Zaczynając od, opatentowanych systemów zatrzaskowych złączy, przez rdzeń paneli o wysokiej gęstości z impregnacją zamków, kończąc na hybrydowej budowie paneli - z polipropylenem w warstwie wierzchniej – w kolekcji MODULAR ONE.

Montaż paneli PARADOR jest łatwy, szybki i precyzyjny, a producent udziela dożywotniej gwarancji na produkt, przy użytku w pomieszczeniach prywatnych.

W ofercie Paradora są deski w klasie ścieralności AC5, spełniające normę użyteczności klasy 33 – kolekcja Trendtime 6 i Hydron 600. Co więcej, są tu nawet panele w klasie WR5 (notowanej wyżej niż klasyczny laminat) – seria MODULAR ONE.

Gama ofertowa jest bardzo rozbudowana. Na przykład dla osób szukających desek o dużych wymiarach polecamy zwrócić uwagę na kolekcję Trendtime 6 – są to panele o długości aż 2 metry i 20cm. Zwolennicy wąskich paneli mają do dyspozycji kolekcję Trendtime 1 – szerokość desek 16cm. W kolekcji Basic 600, Hydro 600 oraz wspomnianej Trendtime 6 są deski o szerokości aż 24cm.

Osoby znudzone panelami podłogowymi tworzącymi tradycyjny układ desek, powinny zwrócić uwagę na panele układane we wzór jodełki – czyli kolekcja Trendtime 3.
Jodełka Paradora jest absolutnym hitem w podłogach laminowanych. Jest uwielbiana przez projektantów wnętrz. Podłoga w jodełkę ożywi każde wnętrze, a szczególne wrażenie zrobi w dużych pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się w projektach w stylu Vintage, jak również w nowoczesnych wnętrzach. Panele są tu wyposażone w specjalny, uniwersalny system złączy „Allround Click” – dzięki, któremu układamy jodełkę bez potrzeby przestrzegania podziału na klepki lewe i prawe – to rozwiązanie zapewnia bardzo sprawny montaż. W przypadku paneli jodełkowych producent wymaga, aby montaż został wykonany na podkładzie kwarcowym - w szczególności, zaleca montaż na macie kwarcowej Premium FastLay. Podkład kwarcowy FastLay posiada warstwę samoprzylepną do której montowane są panele. To rozwiązanie zapewnia dużą stabilność, która jest szczególnie ważna dla paneli układanych we wzór jodełki.

Warto wiedzieć, że Parador posiada w ofercie panele wodoodporne (24-godzinna odporność na zalanie wodą - zgodnie z badaniem NALFA). Chodzi tu o serię paneli Hydron 600 oraz MODULAR ONE. Panele z tych kolekcji będą szczególnie przydatne w pomieszczeniach gdzie jest ryzyko rozlania wody, takich jak np. kuchnia. Podłogi ze wspomnianych kolekcji zachowują wyjątkową stabilność wymiarową w ekstremalnych sytuacjach. Wszystko to dzięki zastosowaniu wodoodpornej warstwy wierzchniej i spodniej, płycie HDF o bardzo niskim współczynniku pęcznienia, szczelnego i ciasno-przylegającego systemu zatrzasków oraz specjalnego, hydrofobowego lakieru powlekającego fugi.

on-line - sklep z panelami Parador

Podsumowując panele podłogowe niemieckiej firmy Parador mogą stać się ozdobą każdego wnętrza nadając mu indywidualny charakter. Są też – w odróżnieniu od drewna – trwałe i bardzo praktyczne, a dzięki zwiększonym właściwością antystatycznym łatwe do utrzymania w czystości.

Ze względu na bardzo duży wybór wzorów jesteśmy pewni, że każdy Klient będzie w stanie urządzić swoje mieszkanie na najwyższym poziomie z uwzględnieniem panujących trendów.

Sklep WNĘTRZA Z KLASĄ Kalisz

panele podłogowe Parador

Zapraszamy do sklepu w Kaliszu