Deska barlinecka
najniższe cenyPanele podłogowe Pergo
wyprzedaż 2013Białe listwy podłogowe
do paneli i parkietu
Panele Balterio
dobre promocje
Panele winylowe
VILIGNO - odporne na wilgoć

Panele podłogowe laminowane - Quick Step

A oto, na zdjęciu, laminowane panele łazienkowe belgijskiej firmy Quick Step. Już nie musimy układać w łazience zimnych płytek ceramicznych. Prezentowane na zdjęciu panele Quick-step "Lagune" wyposażono w gumową uszczelkę montowaną w zamku połączeniowym oraz bezbarwny uszczelniacz do stosowania na krótkich krawędziach desek. W efekcie panele te dedykowane są do pomieszczeń w których panuje, większa niż normatywna, wilgotność. Ułożone deseczki Lagune przypominają pokład statku (styl marynistyczny). Prawda, że wyglądają pięknie ?

Podłogi laminowane z firmy Quick Step mają jednak dużo więcej do zaoferowania (to nie tylko panele podłogowe do łazienki). Oferta jest bardzo bogata. Znajdziemy tu panele o szczotkowanej strukturze powierzchni, panele posrebrzane, ryflowane, heblowane, o wzmocnionej odporności na ścieranie w klasie AC5 i wiele innych. Aby oferta była bardziej czytelna Quick-step wyodrębnił kilka kategorii swoich paneli. Każda kategoria paneli ma jakąś charakterystyczną cechę wspólną i tak, na przykład, wyróżniono kolekcje :

Country to deski panelowe w stylu wiejskim o wyglądzie i fakturze ręcznie robionych,
Perspective to eleganckie panele deskowe z fugami (w kształcie litery V) na dwóch lub wszystkich czterech krawędziach,
Eligna to wąskie panele deskowe bez fug,
Elite to najnowsza kolekcja eleganckich wzorów deskowych bez fug,
Rustic wąskie deseczki laminowane z fugą po obwodzie paneli,
Classic to tradycyjne panele laminowane - jakość Quickstepa w niskiej cenie,

Wystrój wnętrza wymaga właściwych i trudnych decyzji. Podłoga decyduje o atmosferze pomieszczenia. Powinna harmonizować z naszym gustem i stylem życia. Marka Quick Step gwarantuje niezwykłe podłogi laminowane, niewymagające nadmiernej pielęgnacji, wygodne, ciepłe, odporne na uderzenia i do tego bardzo naturalne.

Nieskazitelną jakość przez wiele lat zapewnia 25-letnia gwarancja na ścieranie i dożywotnia gwarancja na system Uniclic. Wytworny wygląd i efekt przestrzeni uzyska się dzięki fazowanym krawędziom desek z kolekcji Perspective, natomiast naturalny wygląd i efekt o dużej różnorodności zapewnią panele z kolekcji Largo.

Tworzenie podłogi laminowanej Quick Step zostało zainspirowane naturą, dzięki czemu podłoga promieniuje naturalną atmosferą. Bardzo duży wybór wspaniałych wzorów desek odnajdą państwo w kolekcji Eligna. Urządzając wnętrze można wybrać rożne faktury powierzchni; Autentic, Natural Autenthic, Living Surface, Country Surface, Perspective, oraz efekt SML i Natural Variation. Natomiast panele laminowane z kolekcji Majestic są tak wytrzymałe, że bez obawy można je użyć w miejscach publicznych takich jak sklep, szkoła, pub itp.

U nas kupisz porządne panele
QUICK STEP
- w dobrej cenie

Firma WNĘTRZA Z KLASĄ zajmuje się sprzedażą produktów firmy Quick Step. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą na stronach

quickstep logo

Zapraszamy do sklepu w Kaliszu.