Deska barlinecka
najniższe cenyPanele podłogowe Pergo
wyprzedaż 2013Białe listwy podłogowe
do paneli i parkietu
Panele Balterio
dobre promocje
Panele winylowe
VILIGNO - odporne na wilgoć

Panele podłogowe Wineo

Sklep internetowy: Panele podłogowe Wineo

Wineo to markowe niemieckie podłogi laminowane wyposażone w opatentowany system łączenia Loc-Tec. Do montażu bez kleju, bez uderzania i do natychmiastowego użytku zaraz po ułożeniu. Utrzymanie podłogi nie stanowi problemu - warstwa antystatyczna, czy antybakteryjna daje komfort użytkowania.

Wybrane podłogi marki Wineo-Witex zbudowane są na płycie nośnej "Aqua-Protect", fakt ten czyni panele Wineo bardziej odpornymi na wilgoć i umożliwia zastosowanie, na przykład, w kuchni czy łazience. System akustyczny "Sound-Protect", w który można doposażyć panele, zapewni z kolei maksymalną redukcję nieprzyjemnego odgłosu kroków. Panele Witex to szeroki wybór ekskluzywnych wzorów i niecodziennych właściwości. Np. Kolekcja Piazza czy Ariosa to panele wykonane w unikalnej technologii DPL+.

Producent zadbał również o, modne w ostatnim czasie, fugowane krawędzie. Cześć wzorów deskowych paneli Wineo posiada v-fugę na połączeniu desek przez co prezentują się one wyjątkowo okazale, szczególnie w większych pomieszczeniach. Fuga może występować tylko między długimi krawędziami desek (tak jest w przypadku paneli z kolekcji "Bonita V2", "Marena V2" czy "Marena Maxi V2") lub między długimi i krótkimi krawędziami czyli z czterech stron paneli (kolekcja "Marena XL V4").

Nie należy pominąć kolekcji Marena Stone V4. To podłoga laminowana w kształcie płytek, na której naczynia w kuchni nie rozbijają się, a stopy nie zmarzną. Kolekcję "Piazza MAXI" można określić jako naprawdę wielką, ponieważ posiada szerokie panele, a cechy produktu klasyfikują ją wśród ścisłej czołówki (wyszukane wzornictwo, szczególna wytrzymałość powierzchni - również przed wilgocią). Bardzo istotny jest fakt, że tę podłogę można czyścić nawet urządzeniami parowymi. Panele Wineo Piazza MAXI to celny wybór do pomieszczeń publicznych o wysokim standardzie.

Przystosowana do czyszczenia mechanicznego.
Podłogi laminowane z kolekcji Ariosa, Piazza i Piazza Maxi można bez problemu czyścić mechanicznie za pomocą wybranych profesjonalnych urządzeń czyszczących firmy Karcher.

Spradzona jakość.
Produkcja podłóg laminowanych Wieno-Witex podlega ostrym niezależnym kontrolom jakości. Nie dość, że wszystkie kolekcje posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa produktu CE, ale są również wykonane zgodnie z dyrektywami CELQ - europejskiej normy jakości dotyczącej producentów podłóg laminowanych. Mogą być Państwo pewni, że podłoga laminowana Wineo jest produktem wysokiej jakości, o czym świadczy również gwarancja udzielana nawet na 25 lat, w zależności od kolekcji.

Firma WNĘTRZA Z KLASĄ zajmuje się sprzedażą produktów firmy Witex. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

logo wineo-witex

Zapraszamy do sklepu w Kaliszu.