Deska barlinecka
najniższe cenyPanele podłogowe Pergo
wyprzedaż 2013Białe listwy podłogowe
do paneli i parkietu
Panele Balterio
dobre promocje
Panele winylowe
VILIGNO - odporne na wilgoć

drewniana deska barlinecka

Deska barlinecka - Barlinek

Deska barlinecka czyli najkrócej mówiąc drewniana podłoga panelowa. Powstaje ona z desek drewnianych o budowie trójwarstwowej, które można układać jak zwykłe panele. Jest to drewniana, fabrycznie wykończona, przygotowana do ułożenia, podłoga, której montaż jest bardzo podobny do montażu zwykłych paneli czyli czysty, prosty i szybki.

Deska barlinecka znana jest również pod nazwą deska trójwarstwowa, deska warstwowa (mniej precyzyjnie), czy też parkiet panelowy. Posiada grubość 14mm (najczęściej), a przez swoją 3-warstwową konstrukcje (trzy warstwy drewna ułożone krzyżowo) jako jedna z niewielu podłóg drewnianych nadaje się do stosowania na posadzki z ogrzewaniem podłogowym wodnym (za wyjątkiem niektórych gatunków drewna).

Deska barlinecka oferuje nam wiele wersji wykończeń powierzchni podłogi. Spotkamy tu wiele różnych wybawień dębu i jesionu, które dodatkowo mogą mieć szczotkowaną powierzchnie (mechanicznie zadartą – fabrycznie podniszczoną). Część desek produkowana jest w pół-macie (lakier UV), a część w pełnym stopniu matowości (lakier UV, olej).

Deski o najciekawszym wzornictwie zostały wyodrębnione przez producenta do specjalnej grupy towarowej, oznaczonej jako „SMAKI ŻYCIA”. Podłogi z tej serii to najnowsze aktualnie trendy w świecie design’u.

Firma WNĘTRZA Z KLASĄ z Kalisza jest dystrybutorem deski barlineckiej firmy Barlinek S.A.

Zapraszamy do naszego sklepu w Kaliszu.

deska barlinecka by Barlinek