Klej do podłóg drewnianych SikaBond

sikabond kalisz🔨🌳 Nowość na rynku klejów do podłóg drewnianych! 🔨🌳
Z przyjemnością przedstawiamy Wam SikaBond 153 Wood Floor 2c EP – mocny klej dwuskładnikowy, który sprawi, że Wasza podłoga będzie trzymać się mocno i solidnie! 💪🔝
Ten bezrozpuszczalnikowy klej został stworzony specjalnie dla profesjonalistów, którzy potrzebują kleju o doskonałych właściwościach. SikaBond 153 Wood Floor 2c EP charakteryzuje się niskim stopniem potencjalnego uczulenia, co jest niezwykle istotne przy długotrwałym użytkowaniu. Ponadto, klej ten ma doskonałą urabialność, co ułatwia jego aplikację, oraz zapewnia dobre krycie podłoża i wysoką przyczepność końcową.
Jedną z najważniejszych cech tego kleju jest wydłużony czas otwarcia, wynoszący aż 150 minut (~2,5 godziny). Dzięki temu wykonawcy mają więcej czasu na precyzyjne układanie posadzki i dokonywanie poprawek. Nie musisz się spieszyć – SikaBond 153 Wood Floor 2c EP zapewnia odpowiednią elastyczność (aż do 30%), co oznacza, że podłoga będzie wytrzymała i odporna na naprężenia.
SikaBond 153 Wood Floor 2c EP to klej, który powstał z myślą o profesjonalistach. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja podłoga drewniana jest trwale i solidnie przyklejona, sięgnij po niego już dziś!

🎯 Zapraszamy do naszego salonu - Kalisz, ulica Nędzerzewska 16
🔥 Strona internetowa: https://podlogi.kalisz.pl
☎️ Telefon kontaktowy: 725-401-600

🎯 Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, https://podlogi24.net

Google moja firma - Wnętrza z Klasą    Instagram  - wnętrza z klasą    Dywany Agnella logo
  Podłoga winylowa Oregon Oak